FOTO Studio 54

STUDIO Fotografii Cyfrowej i Analogowej

 

FOTO Studio 54 - krótka charakterystyka

O Firmie

Firma Studio 54 zajmuje się głównie fotografią cyfrową i analogową, usługami kserograficznymi oraz sprzedażą ramek i albumów fotograficznych.

Zdjęcia cyfrowe drukujemy za pomocą nowoczesnego minilabu Noritsu QSS 3211, a dbając o najlepszą jakość odbitek używamy papieru firmy KODAK oraz chemii firmy Tetenal.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów WSZYSTKIE zdjęcia drukowane w naszym laboratorium są sprawdzane i korygowane - chyba, że klient tego sobie nie życzy.

Nigdy nie drukujemy zdjęć używając funkcji automatycznych.

Zdjęcia wielkoformatowe drukujemy na ploterze EPSON Stylus Pro 9900 o szerokości druku 44 cale. Dzięki atramentom pigmentowym Epson UltraChrome™ HDR oraz profesjonalnym podłożom firm ILFORD, FOMEI oraz Hahnemühle zapewniamy najwyższą jakość wydruku dostepną na rynku.

Na miejscu wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów.

Usługi kserograficzne kolorowe i cz-b, wydruki wykonujemy na urządzeniu firmy UTAX. Poza tym zajmujemy się laminowaniem, oprawą prac dyplomowych itp.

Handel detaliczny i hurtowy - posiadamy najciekawszy i najbogatszy wybór ramek i albumów fotograficznych w Łodzi, takich firm jak Mascagni, Henzo, Walther, Goldbuch, ICAR, Fandy, Lotmar.

 

Copyright © FOTO studio 54, Designed by Alpha Studio - darmowe szablony